9 Ocak 2014 Perşembe

21. Haftamız ve Turuncu Kapı Süsü

Hamileliğin 21. haftasındayım artık bebeklerim büyümeye devam ediyorlar ve tabi karnımda aynı hızla büyümeye çalışıyor (yazık:)) Geçen seferki yazımda üçüz annesi tanıdığınız var mı diye sormuştum kadınlar külübünde üçüz annelerinin paylaşımda bulunduğu bir sayfa varmış ordakileri okuyorum ve merak ettiklerimi deneyimli üçüz annelerine soruyorum,bu benim için çok iyi oldu .Her hamile endişe duyar ne yapıcam ,nasıl yapıcam diye fakat çok bebek bekleyen annelerin telaşı daha da büyük haliyle:)
Çoğul gebeliklerde bilindiği üzere en büyük risk erken doğum doktorum ortalama 30-32. haftalarda doğuyorlar üçüzler dedi tabi istisnalar da varmış.Ben o istisnalardan olmak istiyorum inşallah 30-32 hafta demek normal bebeklerden 2 ay erken doğmak uzu süre kuvezde kalmak bir sürü riskin oluşması demek.
İnşallah bütün tek bebek,2 bebek,3 bebek hatta 4 bebek bekleyen annelerin bebekleri zamanında doğar hiç bir sağlık sorunu yaşamadan evlerine giderler.(Son zamanlardaki en büyük duam bu)


Riskli bir hamileleğim olduğu için 16.haftamdan beri raporluyum evdeyim
sürekli evde olunca insan sıkılıyor haliyle bende kendime yapacak bir seyler buluyorum bu kapı süsü onlardan biri


renklerini çok beğendim ben ,bana çok uyumlu olmuş gibi geliyor


henüz kendi bebeklerim için birseyler yapmaya başlamadım.Şu an onlar için kıyafet stoğu yapıyorum
sonraki yazılarımda hangi sitelerden alışveriş yaptığımı yazarım ilgilenenler için


3 tane çok yakın arkadaşım da hamile yeğenlerime hediyeler yapmakla meşgulum şu aralar
onlar için yaptığım cicileri da daha sonraki yazılarda paylaşırım artık
herkese huzurlu,sağlıklı ,mutlu günler diliyorum


2 yorum:

  1. Allah kolaylık versin :)

    YanıtlaSil
  2. Allah kolaylik versin cnm.bende 35+2 de 4 gun oluyor bebegimi erken dogumla dunyaya getirdim.kuvezde olmasi zor gunler gecirmeme neden oluyor ama insallah duzelecek kuzum benim.pozitif dusun herseyin hayirlisi olsun.

    YanıtlaSil